مهناز افشار می تواند به این باز گردد؟ + عکس

عکس های جدید مهناز افشار

آیا مهناز افشار می تواند یا میخواهد به ایران باز گردد ؟

مهناز افشار ( new photo mahnaz afshar ) که برای ساخت برنامه پرشیا گات تلنت به استکهلم سوئد رفته است، هم‌چنان پرونده مفتوحی در شعبه ۴ دادسرای فرهنگ و رسانه دارد. بازپرس به آقای خرمشاهی ، وکیل مهناز افشار گفته بود که ایشان باید تا ۱ ماه آینده برای بررسی پرونده ، تفهیم اتهام و ارائه دفاعیات، به دادگاه مراجعه کند.

صدور قرار :

وکیل مهناز افشار گفته بود که اگر مهناز افشار به بازپرسی مراجعه نکند ، دادسرا ناگزیر به صدور قرار مناسب خواهد شد. مهلت مهناز افشار برای بازگشت به ایران و حضور در دادسرا، ۱۴ دی ماه ۹۸ به اتمام می‌رسد.

مهناز افشار علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ؟:

وکیل او، اتهامات مهناز افشار را ۶ مورد از جمله نشر اکاذیب، تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و حمایت از دختران خیابان انقلاب اعلام کرده بود که در قالب عناوین قانون مجازات اسلامی مطرح شده است. عمده اتهامات منتسب به خانم سوپراستار، جرایم حق اللهی نیست و دادسرا قادر است در مورد آن تصمیم گیری کند و قرار منع تعقیب یا تعقیب صادر کند.

قو قضایه :

سخنگوی قوه قضاییه، ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۸ گفته بود که مدعی العموم هم از مهناز افشار شکایت کرده است. اسماعیلی در رابطه به قتل طلبه همدانی و توییت مهناز افشار در این باره گفته بود که از افرادی که به نوعی مخاطبان خاص خود را دارند، پذیرفته شده نیست نسنجیده سخن بگویند یا مطالب خلاف واقع بیان کنند یا خدای ناکرده در میدان دشمن بازی کنند. دستگاه قضا هر جا این اعمال، مصداق جرم باشد ورود می‌کند. وی، صدور حکم جلب مهناز افشار را تکذیب کرده بود.

مهناز افشار :

وی چند ماه پیش به همراه دخترش، تهران را به مقصد اروپا ترک کرد و پس از شرکت در مراسم رونمایی از فیلم آشفتگی در نروژ، به استکهلم سوئد رفت تا در کنار ابی، آرش و نازنین، به عنوان داور برنامه استعدادیابی پرشیا گات تلنت حضور یابد.

عکس خانوادگی مهناز افشار

عکس های مهناز افشار در کنار ابی و آرش

گرد آوری شده از گوگل