جدیدترین عکس هانی کرده گنده لات تهران در بیمارستان

عکس جدید هانی کرده در بیمارستان

عکس جدید هانی کرده در بیمنارستان

هانی کرده از افراد شرور و بنام تهران است که به تازگی در با حمله غافلگیر کننده ۶ قمه به دست به شدت آسیب دید و به بیمارستان منتقل شد.

اکنون هانی کرده در آی سی یو بیمارستان بستری است و به دلیل شدت ضربات قمه عمل جراحی ایشان ۱۲ ساعت طول کشید.

در قسمت زیر تصاویری از گنده لات تهران در بیمارستان را قرار داده ایم. برای مشاهده این تصاویر ما را در سایت نیک ناز دنبال کنید.

گنده لات تهران در بیمارستان

خبر حمله به هانی کرده از اراذل سرشناس تهران خبرساز شد.

این سرکرده اراذل تهران که شایعات بسیاری درباره‌اش شنیده می شد با حمله ۶ قمه به دست در خودرویی ۲۰۶ به شدت آسیب دید و به بیمارستان منتقل شد و این جدیدترین تصویر از او روی تخت بیمارستان است.

گنده لات تهران

هانی کرده در بیمارستان

آخرین وضعیت سلامت هانی کرده

آخرین پیگیری‌ها از وضعیت هانی‌کرده حاکی برا آن است که هم‌ اکنون وی در بخش آی‌ سی‌ یو بیمارستان با سطح هوشیاری ۸ بستری است. تعداد ضربات چاقو و قمه‌ای که موتورسواران ناشناس بر سر، گردن، دست و شکم وی وارد کرده‌اند به حدی است که نزدیکانش می‌گویند عمل جراحی وی ۱۲ ساعت به طول انجامیده، یعنی از ساعت ۲۳ دوشنبه تا ۱۱ صبح دیروز.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که در حال حاضر نزدیکان و دوستان هانی‌کرده و همچنین ماموران پلیس امنیت برای کنترل وضعیت و انجام تحقیقات در بیمارستان حضور دارند. گنده لات‌ها همگی دست به دعا شده تا هانی کرده شفا یابد.

آسیب شدید هانی کرده

آخرین شایعات و گمانه‌زنی‌ها حاکی از شناسایی عوامل درگیری است. تا آنجا که برخی از دوستان هانی کرده خبر از دستگیری یکی از عوامل درگیری توسط پلیس می‌دهند، اما آنچه تا الان مسجل است این است که وضعیت هانی کرده که در ساعت بامدادی نیز به بحران رسیده بود هم اکنون از بحران خارج شده و باید منتظر ماند تا به ثبات برسد.

دوستانش معتقدند که موتور سواران اجیر شده، هانی‌کرده را تعقیب کرده و در فرصتی مناسب، غافلگیرانه وی را در جلوی آبمیوه‌فروشی در چهارراه شاپور گیر انداخته و بی‌رحمانه با ضربات قمه که وی مورد حمله قرار داده‌اند. دوستانش می‌گویند که عوامل درگیری را شناخته‌اند. اگرچه اخباری ضد و نقیض هم بین خود رد و بدل می‌کنند!

خبر آنلاین و خبرگزاری فارس