ماشین لاکچری ارسلان قاسمی بازیگر جوان ایرانی + عکس

عکس ماشین لاکچری ارسلان قاسمی بازیگر جوان ایرانی

 

تصاویری جالب از ژست جدید و ماشین فوق لاکچری ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی بازیگر جوان و با شرم و حیا ایرانی ۱ خرداد ماه سال ۱۳۷۴ متولد شده است که وی برای نخستین بار در سن ۷ سالگی در سریال در چشم باد بازی کرده است و پس از آن در سریال یوسف پیامبر نقش کودکی بنیامین را بازی کرد. در قسمت زیر عکس جالب از ماشین لاکچری ارسلان قاسمی را قرار داده ایم. برای مشاهده این تصویر ما را در سایت دنبال کنید.


ارسلان قاسمی این عکس را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

 

عکس ماشین لاکچری ارسلان قاسمی

عکس های لاکچری ارسلان قاسمی

 

ارسلان قاسمی متولد اول خرداد ۱۳۷۴ است و دو خواهر دارد و خودش فرزند سوم خانواده است پسری فوق العاده متین و مودب و با شرم و حیاست. هشت سال پیش در سریال در چشم باد بازی کرده .زمان هفت ساله بوده و میگوید با معرفی خانم بهاره رهنما به آقای جعفری جوزانی وارد عرصه بازیگری شده است. ارسلان می گوید پرسپولیسی است

 

بازیگر مورد علاقه ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی درباره بازیگران مورد علاقه اش میگوید : من به شخصه بازی امین حیایی را دوست دارم و اعتقاد دارم که او یک بازیگر کامل است و تا امروز هم هر نقشی که به او دادند خیلی خوب و بدون نقص بازی کرده است، از همه مهمتر شخصیت و رفتارش خیلی گرم و صمیمی است، در فیلم «شام عروسی» با او همبازی بودم ، وی یک بازیگر خوب و توانا ست، هیچ وقت در رفتار ایشان غرور ندیدم، اتفاقا در فیلم، بعضی از سکانس ها با دیالوگهای طنز میباشد که من هیچ آشنایی دارای آن نداشتم، امین حیایی و نیکی کریمی به من خیلی کمک کردند. من سه بار دیگر هم با نیکی کریمی همبازی بودم که از راهنمایی های او سپاسگزارم. دلم می خواهد با آتیلا پسیانی و جمشید مشایخی هم بازی کنم. او تاکنون نزدیک به ۲۵ تا کارانجام داده است.


فردا و رز بلاگ